Sesja plenerowa ślubna z zabytkowym samochodem – Marta i Adrian

Tegoroczny sezon ślubny przesuwa się i przesuwa… Korzystając z chwili wolnego czasu, chciałbym wrócić do wspomnień z poprzedniego i zabrać Was w plenerową „podróż” pięknym, zabytkowym Mercedesem 🙂

Klasyczny samochód może stać się wyjątkowym uzupełnieniem plenerowej sesji ślubnej. Para młoda wybrała w tym wypadku zabytkowego Mercedesa 500 SE z niesamowicie brzmiącym silnikiem V8. Wybór był oczywisty, ponieważ jego właścicielem jest sam Pan Młody. Elegancki kolor, chromowane elementy i pięknymi jasna tapicerka wypełniły zdjęcia ślubne oraz tworzyły wyjątkową atmosferę. Para młoda czuła się przed obiektywem jak ryby w wodzie, a ja nie mogłem nie utrwalić tych momentów na zdjęciach.

Zrobiliśmy szereg zdjęć z Martą i Adrianem przy samochodzie, a następnie przeszliśmy do zdjęć z samochodem w tle z Parą Młodą pozującą w kreatywny sposób. Te zdjęcia wykonaliśmy w pięknym otoczeniu, gdzie otaczająca nas natura i drzewa stanowiły idealne tło dla naszych ujęć. Kiedy sesja ślubna dobiegała końca pozostało nam tylko wykonanie kadru ze światłami z samochodu, po zachodzie Słońca, który od dawna miałem w głowie. Mam nadzieję, że sesja ślubna wokół zabytkowego samochodu okazała się wyjątkowym przeżyciem dla Pary Młodej jak i moja praca, którą wykonałem w tym dniu, wywoła wiele uśmiechów na twarzach małżonków za każdym razem kiedy będą je oglądać.

 

Para Młoda: Marta i Adrian

Samochód: Mercedes-Benz 500 SE

Miejsce: Okolice Zduńskiej Woli / Łasku

 

PS. Gdyby był ktoś zainteresowany to Para Młoda wypożycza ten samochodzik na śluby – polecam!

Zapraszam na moje portale społecznościowe:

Facebook: https://www.facebook.com/Bartosfoto/

Instagram: https://www.instagram.com/bartosfoto/

 

Published by

Leave A Comment