Piękne wesele plenerowe – Ślub Karoliny & Marcelego

Zeszły rok sprawił wiele zakłopotania nie tylko w organizacji ślubów/wesel, ale też w całym życiu. Chciałbym się podzielić jednym z moich zeszłorocznych ślubów, na który wybrałem się specjalnie przez pół Polski 🙂 Ślub, o którym mowa sfotografowałem w kościółku w Wereszczynie, a namiot weselny stał pośrodku pola, naprzeciwko Poleskiego Parku Narodowego – coś pięknego!

Wesele plenerowe to zawsze wyjątkowa okazja do stworzenia niezapomnianej atmosfery, a to właśnie tutaj wszystko idealnie się zgrało. Szum drzew, śpiew ptaków, a przede wszystkim wszechobecna natura, wprowadzały wszystkich w niepowtarzalny nastrój.

Przyjęcie zorganizowane było po środku pola, w otoczeniu pięknej, zielonej roślinności, co dodawało uroku całości. Tego dnia Pan Młody postawił na wygodę i elegancki styl, wybierając lekkie ubranie. Natomiast Panna Młoda zachwyciła wszystkich swoją urodą i delikatną suknią, które idealnie pasowała do plenerowej scenerii.

Organizacja wesela plenerowego to zawsze wyzwanie, ale z całą pewnością warto zainwestować w tak niezwykłą atmosferę. Miałem przyjemność uwiecznić każdy szczegół tej uroczystości, zachwycającej w swej prostocie i naturalności. Jestem przekonany, że zdjęcia z tego dnia będą stanowić piękne wspomnienie dla Pary Młodej na lata.

Zachęcam wszystkich do wyjścia poza schematy i zorganizowania wspaniałego wesela plenerowego, w otoczeniu pięknej polskiej przyrody. Uważam, że to jedna z najlepszych decyzji, jakie można podjąć przy planowaniu swojego wymarzonego ślubu.

 

Usługodawcy:

(Kliknij na napis, aby przejść na daną stronę)

Fotografie:

(Kliknij na zdjęcie, aby powiększyć)

Published by

Leave A Comment