O mnie

Cześć!

Nazywam się Szymon Bartos. Urodziłem się w Zduńskiej Woli, lecz równie bliskimi mi miastami są Łódź, gdzie skończyłem studia na kierunku inżynier mechatronik i Warszawa gdzie obecnie studiuję Informatykę. Prywatnie jestem mężem kochanej Karoliny, (oprócz fotografii) pracującym w IT, miłośnikiem motoryzacji, górskich podróży i "dobrej" muzyki. Gdybym miał siebie opisać w dwóch słowach to powiedziałbym - spełniam marzenia :)

Fotografuję odkąd tylko pamiętam... I tak... Z pewnością, fotografia to moja pasja. Zaczynając od pożyczania aparatów, przez swojego pierwszego Nikona L11 w 2007 roku do profesjonalnego sprzętu, kształciłem swoje postrzeganie otaczającego mnie świata i kształcę je dalej. Wszystko po to alby najważniejsze dni w życiu zostały na długo zapisane w pamięci dzięki moim "wycinkom rzeczywistości".

Moja przygoda z fotografią eventową rozpoczęła się w 2013 roku. Od tamtej pory miałem niezwykłą przyjemność dokumentować wyjątkowe chwile i emocje na różnych imprezach, koncertach. Przyjmuję każde zlecenie jako wyzwanie, które pozwala mi uwiecznić ważne momenty w życiu ludzi i tworzyć wspomnienia, które przetrwają przez lata. Od 2014 roku skupiam się również na fotografii ślubnej. Jestem szczęśliwy, że mogę być częścią tak niezwykłego dnia w życiu pary i jestem gotowy uwiecznić ich miłość i radość w najpiękniejszy sposób. Każdy ślub to unikalne wydarzenie, dlatego dbam o to, aby moje zdjęcia oddawały autentyczną atmosferę i były pełne naturalnych i spontanicznych momentów.

Jako fotograf nie tylko skupiam się na doskonałej jakości i spójności obrazów, ale również na dostarczaniu wyjątkowego doświadczenia moim parom. Dlatego stawiam na indywidualne podejście do każdego klienta i dopasowanie się do ich oczekiwań i preferencji. Współpraca ze mną to nie tylko reportaż czy sesja zdjęciowa, ale również przygoda, podczas której będziemy tworzyć piękne i niezapomniane wspomnienia. Uwielbiam zatrzymywać nietuzinkowe kadry, które odzwierciedlają charakter i osobowość moich par. Pragnę, aby moje fotografie były wyjątkowe, pełne detali i oddawały prawdziwą atmosferę każdego momentu.

Emocje, niepowtarzalny klimat, bez monotonii - tak chciałbym przedstawić Wam swoją fotografię ślubną (i nie tylko). Warto wspomnieć, że moja fotografia to nie tylko standardowy cyfrowy "obrazek", lecz również "analogowo-kliszowa" własnoręcznie przygotowana historia... Fotografuję również dużo dla siebie, wykonując rocznie wiele portretów oraz fotografii ulicznych. Są to nurty fotografii, które bardzo wpłynęły przez wszystkie lata na moje postrzeganie sytuacji. Możecie je zobaczyć tutaj. Zaciekawiłem Was?
Mam nadzieję że tak :)

Wasza historia na moich fotografiach...? Nic prostszego! Zakładka "Kontakt" jest do Waszej dyspozycji.

Znajdźcie mnie na:

Szymon Bartos - bartosfoto        Szymon Bartos - bartosfoto     Szymon Bartos - bartosfoto   

Wyróżnienia

Photo of the month

ProWedAward

Photo of the week

ProWedAwards

Photo of the day

ProWedAward

Najlepsze w tygodniu

MyWed

Photo of the day

ProWedAward

TOP fotografie w styczniu i lutym 2021!

Wesele z Klasą

Photo of the day

ProWedAward

Photo of the day

ProWedAwards

Photo of the day

ProWedAwards

Photo of the day

ProWedAwards